Movies
Ratings
891
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 2.5