Titles you rated
Devil May CryRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
Toughest Forces on EarthRated ★ 2.0
Masters of the AirRated ★ 2.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5- Voltron: Legendary DefenderRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The Elusive SamuraiRated ★ 1.5
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 2.5
The AcolyteRated ★ 1.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
The Terminal ListRated ★ 2.0- Steel Troops Season 3Rated ★ 3.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 1.0
Tulsa King Season 1Rated ★ 2.0
Next in FashionRated ★ 3.0
American GigoloRated ★ 2.0- DopesickRated ★ 3.5
The OfferRated ★ 3.5