Movies
Ratings
62 13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0 13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
 Kill CommandRated ★ 3.0 Kill CommandRated ★ 3.0
 ApocalyptoRated ★ 4.0 ApocalyptoRated ★ 4.0
 ShooterRated ★ 3.5 ShooterRated ★ 3.5
 Catch Me If You CanRated ★ 4.0 Catch Me If You CanRated ★ 4.0
 May 18Rated ★ 5.0 May 18Rated ★ 5.0
 Lone SurvivorRated ★ 4.5 Lone SurvivorRated ★ 4.5
 SnowpiercerRated ★ 4.5 SnowpiercerRated ★ 4.5
 American SniperRated ★ 4.0 American SniperRated ★ 4.0
 AvatarRated ★ 4.5 AvatarRated ★ 4.5
 Mission: ImpossibleRated ★ 4.5 Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
 The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0 The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
 Ip ManRated ★ 3.5 Ip ManRated ★ 3.5
 WarcraftRated ★ 4.0 WarcraftRated ★ 4.0
 TranscendenceRated ★ 3.5 TranscendenceRated ★ 3.5
 Dawn of the DeadRated ★ 4.0 Dawn of the DeadRated ★ 4.0
 Django UnchainedRated ★ 4.0 Django UnchainedRated ★ 4.0
 The Bourne LegacyRated ★ 4.5 The Bourne LegacyRated ★ 4.5
 The Great GatsbyRated ★ 4.0 The Great GatsbyRated ★ 4.0
 Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5 Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5