Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
The Point ManRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0- The Birth of KoreaRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 2.0
Take PointRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0