Titles you rated
You're Only MineRated ★ 4.0
Call of the CountryRated ★ 3.5
Golden FishRated ★ 3.0
Glass MaskRated ★ 3.5
Yellow HandkerchiefRated ★ 2.5
Oh! My LadyRated ★ 4.0- ProposeRated ★ 5.0
- Little WomenRated ★ 3.5
TV Novel Dear My SisterRated ★ 3.5- Fox and Cotton CandyRated ★ 3.5
- GhostRated ★ 4.0
90 Days, Time to LoveRated ★ 4.0
Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 4.0
Creating DestinyRated ★ 4.0- VirtueRated ★ 3.5
- A Good Day for the Wind to BlowRated ★ 3.5
- A Bluebird Has ItRated ★ 3.5
- Ad MadnessRated ★ 4.0
Tree of HeavenRated ★ 3.0
The Women's RoomRated ★ 4.0