Titles you rated
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 1.5
A Man and a WomanRated ★ 1.5
PonyoRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
Steve JobsRated ★ 2.5
The ShamelessRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
TroyRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
A Melody to RememberRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
You Call It PassionRated ★ 3.0