Series
Ratings
26
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
Angry MomRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
Twenty AgainRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5