Movies
Ratings
88
Perfect GameRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
A Wedding InvitationRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5