Titles you rated
Come Back AliveRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Prince HoursRated ★ 1.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
EntertainerRated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 5.0