Movies
Ratings
134
The Children's TrainRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Hillbilly ElegyRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 5.0
Land of MineRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The LunchboxRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
After YangRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 3.0