Movies
Ratings
28
The GodfatherRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.0
Hotel for DogsRated ★ 1.0
The EelRated ★ 1.0- RepatriationRated ★ 1.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 1.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
The PianoRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 1.0
War of the ArrowsRated ★ 1.0
HopRated ★ 1.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 1.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
GoneRated ★ 1.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 1.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
Late BlossomRated ★ 1.0