Series
Ratings
18
The OARated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0