Series
Ratings
464- The Village BarberRated ★ 1.5
Siren's KissRated ★ 0.5- HonourRated ★ 1.5
- Ms. Undercover BossRated ★ 0.5
- 공양간의 셰프들Rated ★ 1.5
The Art of SarahRated ★ 1.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.0- Good BoyRated ★ 1.0
- 내겐 너무 까칠한 매니저 - 비서진Rated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 1.5
The ManipulatedRated ★ 0.5
The Confidence Man KRRated ★ 0.5
Blood FreeRated ★ 1.5- EXchange Season 4Rated ★ 0.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
ConvictionRated ★ 0.5
Heroes Next DoorRated ★ 0.5- Pro BonoRated ★ 0.5