Movies
Ratings
214
MovingRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
It's a Summer Film!Rated ★ 4.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0