Series
Ratings
40
Kotaro Lives AloneRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 4.5
The Office Season 3Rated ★ 5.0
The Office Season 4Rated ★ 5.0
The Office Season 5Rated ★ 5.0
The Office Season 6Rated ★ 5.0
The Office Season 7Rated ★ 5.0
The Office Season 8Rated ★ 4.0
The Office Season 9Rated ★ 5.0
The Tatami GalaxyRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.5