Titles you rated
World War ZRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
[REC]Rated ★ 1.0
DreamgirlsRated ★ 1.0
Dances with WolvesRated ★ 2.0
13 Going on 30Rated ★ 2.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.0
Legends of the FallRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 1.0