Titles you rated
MulanRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 2.0
The Ghost WriterRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 5.0
KillersRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0- She s On DutyRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0