Movies
Ratings
259
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The MuleRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Europa ReportRated ★ 3.0
JobsRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Gantz:ORated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
WhistleblowerRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0