Titles you rated
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The Scent of LoveRated ★ 3.0