Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 2.5
GiantRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Ode to Joy Season 2Rated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5