Titles you rated
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Aldnoah.ZeroRated ★ 2.5
- PlanetesRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Gundam Build Fighters: TryRated ★ 2.0
Gundam Build FightersRated ★ 4.0- 여고생 수다클럽Rated ★ 5.0
- The iDOLM@STERRated ★ 2.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 1.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0