Movies
Ratings
522
Jason BourneRated ★ 3.5
The ClanRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Seven SamuraiRated ★ 4.0
Shin GodzillaRated ★ 4.0
The GiftRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.5
11 MinutesRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
24: RedemptionRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Be Kind RewindRated ★ 3.5
Night on EarthRated ★ 3.5
FocusRated ★ 3.5
Natural Born KillersRated ★ 3.5