Series
Ratings
15
Say hello to BLACK JACKRated ★ 3.0- Mr. Kinpachi in Class 3B Season 1Rated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 3.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.5
Densha otokoRated ★ 4.0
Fuzoroi no RingotachiRated ★ 3.5
素直になれなくてRated ★ 5.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 3.5
A Song to the SunRated ★ 3.5- 원한 해결사무소Rated ★ 5.0
- WESTERN HEROES 1Rated ★ 1.0