Series
Ratings
22
Terra NovaRated ★ 3.5- Lupin III Part IIIRated ★ 5.0
Shaman KingRated ★ 3.0
To Love-RuRated ★ 4.0
Zatch Bell!Rated ★ 4.0
Lupin the ThirdRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0
Terminator: The Sarah Connor ChroniclesRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
FringeRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
JinRated ★ 4.0- Flower For AlgernonRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- 人生は上々だRated ★ 3.0