Movies
Ratings
211
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
LightyearRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5