Movies
Ratings
502
New York MinuteRated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.0
Guess WhoRated ★ 3.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
InvictusRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
LincolnRated ★ 3.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.0- The CureRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0