Movies
Ratings
247 AnoraRated ★ 4.5 AnoraRated ★ 4.5
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
 ConclaveRated ★ 4.0 ConclaveRated ★ 4.0
 The FallRated ★ 4.5 The FallRated ★ 4.5
 When This Summer is OverRated ★ 4.0 When This Summer is OverRated ★ 4.0
 AftersunRated ★ 5.0 AftersunRated ★ 5.0
 NopeRated ★ 4.0 NopeRated ★ 4.0
 Sing StreetRated ★ 3.5 Sing StreetRated ★ 3.5
 OkjaRated ★ 3.5 OkjaRated ★ 3.5
 BarbieRated ★ 3.5 BarbieRated ★ 3.5
 Past LivesRated ★ 3.0 Past LivesRated ★ 3.0
 WonkaRated ★ 2.5 WonkaRated ★ 2.5
 SmugglersRated ★ 3.5 SmugglersRated ★ 3.5
 ReboundRated ★ 3.5 ReboundRated ★ 3.5
 Kill BoksoonRated ★ 2.5 Kill BoksoonRated ★ 2.5
 ExhumaRated ★ 3.5 ExhumaRated ★ 3.5
 Dune: Part TwoRated ★ 4.0 Dune: Part TwoRated ★ 4.0
 The Boy and the HeronRated ★ 3.5 The Boy and the HeronRated ★ 3.5
 ChallengersRated ★ 4.0 ChallengersRated ★ 4.0
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0