Series
Ratings
92 SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5 SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5
 Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0 Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
 Let's EatRated ★ 3.0 Let's EatRated ★ 3.0
 Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5 Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
 High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5 High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
 LIFERated ★ 2.0 LIFERated ★ 2.0
 High Kick Through The RoofRated ★ 4.5 High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
 High School King of SavvyRated ★ 3.5 High School King of SavvyRated ★ 3.5
 Sex EducationRated ★ 5.0 Sex EducationRated ★ 5.0
 Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5 Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
 The Good PlaceRated ★ 5.0 The Good PlaceRated ★ 5.0
 The Good PlaceRated ★ 4.5 The Good PlaceRated ★ 4.5
 Anne with an ERated ★ 4.0 Anne with an ERated ★ 4.0
 The Good PlaceRated ★ 4.5 The Good PlaceRated ★ 4.5
 Voice season1Rated ★ 2.0 Voice season1Rated ★ 2.0
 Another Miss OhRated ★ 3.5 Another Miss OhRated ★ 3.5
 I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0 I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
 Anne with an ERated ★ 4.5 Anne with an ERated ★ 4.5
 KingdomRated ★ 4.0 KingdomRated ★ 4.0
 EliteRated ★ 2.5 EliteRated ★ 2.5