Movies
Ratings
296- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 3.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Bakuhai-movieRated ★ 1.5
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Ballad of a SoldierRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5