Movies
Ratings
31
August RushRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0