Movies
Ratings
27
Big Hero 6Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
John WickRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5