Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 0.5
BurningRated ★ 3.5
Richard JewellRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0