Movies
Ratings
596
Mr. NobodyRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 1.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0