Titles you rated
Uncut GemsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.5
ElephantRated ★ 1.5
BarbarianRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 2.0
PossessorRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
The VisitRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.5
RevengeRated ★ 3.5
UnderwaterRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0