Series
Ratings
13
WaywardRated ★ 1.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.5
ClickbaitRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
The OARated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0