Series
Ratings
154
The Hidden Dungeon Only I Can EnterRated ★ 3.0
By the Grace of the GodsRated ★ 2.5
Fire ForceRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 2.5
Legal HighRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Astra Lost in SpaceRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Chef vs. Science: The Ultimate Kitchen ChallengeRated ★ 4.0- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 4.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 2.5
Deca-DenceRated ★ 3.0
The 8th Son? Are You Kidding Me?Rated ★ 3.0