Titles you rated
Serve The PeopleRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Shin GodzillaRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0