Series
Ratings
14
Winter SonataRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.5