Movies
Ratings
51
Hyouka: Forbidden SecretsRated ★ 3.0
Psychic KusuoRated ★ 4.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Road to High & LowRated ★ 3.5- HiGH&LOW: The Red RainRated ★ 4.5
High & Low The MovieRated ★ 4.5
HiGH&LOW The Movie 2: End of SkyRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond Is Unbreakable - Chapter 1Rated ★ 3.5
GintamaRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.0
MumonRated ★ 2.0
Memoirs of a MurdererRated ★ 4.5
Ping PongRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The Snow White Murder CaseRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0