Titles you rated
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 4.0- コードギアス 反逆のルルーシュ ナナリー in ワンダーランドRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0- コードギアス 反逆のルルーシュ DVDマガジンRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
When They Cry: ReiRated ★ 3.0
ひぐらしのなく頃に解Rated ★ 2.5- ひぐらしのなく頃にRated ★ 3.0
Angel Beats!Rated ★ 3.0- Burning-Eyed Shana III: FinalRated ★ 2.0
- Burning-Eyed Shana II: SecondRated ★ 2.0
Gurren LagannRated ★ 4.0- Burning-Eyed ShanaRated ★ 2.0