Titles you rated
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 4.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 4.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 4.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 4.0- Interviews with Monster GirlsRated ★ 4.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 4.0- MR. BRAINRated ★ 4.0
JinRated ★ 5.0- 울지마, 하라짱Rated ★ 3.5
Sanada MaruRated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 3.5- GintamaRated ★ 4.0
ReLIFERated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0