Movies
Ratings
501- After LifeRated ★ 5.0
- Nobody KnowsRated ★ 4.0
- After the StormRated ★ 4.0
- Still WalkingRated ★ 5.0
- MonsterRated ★ 4.0
- Despicable Me 3Rated ★ 3.5
- Castle in the SkyRated ★ 4.0
- The Secret Life of PetsRated ★ 1.5
- Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
- Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
- Despicable Me 2Rated ★ 4.0
- Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
- Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
- MinionsRated ★ 4.5
- I Feel PrettyRated ★ 3.5
- InterstellarRated ★ 3.0
- The Boss BabyRated ★ 2.5
- Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 0.5
- Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
- Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5