Movies
Ratings
32
PonyoRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Memento MoriRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
The MistRated ★ 5.0
SawRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0