Movies
Ratings
497
Bagdad CafeRated ★ 4.0- Half a Kiss and Half a SpiceRated ★ 5.0
Pain and GloryRated ★ 4.0
QueenpinsRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0- HeartbreakersRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
The Diary of a Teenage GirlRated ★ 5.0- Turquoise SkyRated ★ 2.0
Keep the Lights OnRated ★ 3.5
I Dreamt Under the WaterRated ★ 1.5
The Man with the AnswersRated ★ 5.0
The New Employee: The MovieRated ★ 5.0
Good Luck to You, Leo GrandeRated ★ 5.0
Maid in ManhattanRated ★ 5.0
The Party 2Rated ★ 5.0
AdiosRated ★ 4.5
Palm Trees in the SnowRated ★ 5.0