Series
Ratings
72
InnocentRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0
We Are Who We AreRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Dear HeavenRated ★ 4.5
SandglassRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
First Wives' ClubRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5