Movies
Ratings
47
The ThievesRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 5.0