Movies
Ratings
101
SearchingRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The MimicRated ★ 2.5
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 2.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.5