Movies
Ratings
89
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0
Promised LandRated ★ 4.0- Remembrance of MBRated ★ 0.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 0.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 1.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 2.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 1.0