Series
Ratings
225
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
9-1-1: Lone Star Season 5Rated ★ 3.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 3.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 3.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 3.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.0
American Horror Stories Season 1Rated ★ 2.5
American Horror Story Season 11Rated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 1.5