Titles you rated
Furious 7Rated ★ 1.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 2.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
The WarriorRated ★ 0.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
xXxRated ★ 2.0
Hula GirlsRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 2.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 1.5
Armour of GodRated ★ 3.0